Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0250
OBOWIĄZKI:
Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy-Wykształcenie: podstawowe; zakres obowiązków: prace porządkowe na terenie szkoły; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach