Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/22/0899
OBOWIĄZKI:

Utrzymywanie czystości na powierzonym terenie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Podobne oferty

02 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Sprzątanie powierzchni sklepowej, biur, toalety, powierzchni warsztatowej. Praca na 1/2 etatu (do uzgodnienia) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Doświadczenie min. 6 miesięcy na stanowisku.

Więcej informacji
02 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Miejsce pracy: śląskie / Pyskowice

Dbanie o porządek i czystość pomieszczeń w szpitalu Wymagania inne: Chęć do pracy, rzetelność, sumienność, pełnoletność.

Więcej informacji
01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Sprzątanie powierzchni biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Więcej informacji