Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Pyrzowice
Numer: StPr/23/0088
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości powierzchni płaskich: lotnisko, terminale, biura, toalety
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

niekaralność; Przewidziane spotkanie z pracodawcą w formie giełdy pracy - szczegółowe informacje pod numerem telefonu (32) 285 50 38 lub w siedzibie tut. Urzędu.

Miejsce pracy:

Pyrzowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 4 900 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach