Sprzedawca- kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0201
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru, dbanie o czystość i estetykę sali sprzedażowej, sprawdzanie daty towaru, praca w zespole. Praca w godz. 7-15; 12-20
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie podstawowe, mile widziana książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach