Sprzedawca w branży przemysłowej

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0313
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

22 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

zadania:sprawna i kulturalna obsługa klienta oparta na zapewnieniu możliwie pełnej informacji o sprzedawanych towarach,przygotowanie dostaw towarów oraz przygotowanie ich do sprzedaży i wyeksponowanieprace porządkoweOferta pracy skierowana dla osób...

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

- obsługa kasy- obsługa klienta- wykładanie towaru i przyjmowanie- dbanie o czystość- rozliczanie zmiany i kasyPraca w sklepie mięsnym. Godziny pracy: poniedziałek 8.00-16.00, wtorek 7.00-18.00, sobota 7.00-14.00. Równoważny czas pracy. Wymagania konieczne:...

Sprzedawca w kantynie na terenie Zakładu Karnego, obsługa osób osadzonych oraz pracowników. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: książeczka Sanepidowska Uprawnienia: obsługa komputera Uprawnienia: obsługa kasy...