Sprzedawca w sklepie z odzieżą - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0132
OBOWIĄZKI:
1. Organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska,2. Przyjmowanie dostaw towarów w punkcie sprzedaży,3. Przygotowywanie produktów do sprzedaży oraz ich wyeksponowanie,4. Rozliczanie i zabezpieczanie utargu oraz punktu sprzedaży przed włamaniem i kradzieżą,5. Dbanie o wizerunek punktu sprzedaży oraz jakość obsługi klienta,6. Sprawdzanie towarów przeznaczonych do sprzedaży pod względem jakościowym i ilościowym,7. Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji lub posredniczenie w ich załatwianiu,8. Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,9. Utrzymanie porządku w miejscu pracy,10. Doradztwo i obsługa klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista, komunikatywność, dobra organizacja pracy, mile widziana obsługa komputera

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie