Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0364
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż odzieży męskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

25 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

zadania:sprawna i kulturalna obsługa klienta oparta na zapewnieniu możliwie pełnej informacji o sprzedawanych towarach,przygotowanie dostaw towarów oraz przygotowanie ich do sprzedaży i wyeksponowanieprace porządkoweOferta pracy skierowana dla osób...

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

sprzedaż towarów, obsługa kasy fisklanej, składanie zamówień, dbanie o czystość w miejscu pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA Wymagania inne: doświadczenie mile widziane

Więcej informacji
24 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

sprzedaż wyrobów cukierniczo-piekarniczych, praca na dwie zmiany w godzinach: 8.00-21.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania dodatkowe: Wykształcenie:...