Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0359
OBOWIĄZKI:
zadania:sprawna i kulturalna obsługa klienta oparta na zapewnieniu możliwie pełnej informacji o sprzedawanych towarach,przygotowanie dostaw towarów oraz przygotowanie ich do sprzedaży i wyeksponowanieprace porządkoweOferta pracy skierowana dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska dla osób do 30 roku życia realizowana w ramach prac interwencyjnych EFS +
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

praca na II zmianyI zmiana 5.00-13.00II zmiana 13.00-21.00Praca nie obejmuje pory nocnej 21.00-05.00

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej