Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/2487
OBOWIĄZKI:

Wykształcenie dowolne. Osoba z doświadczeniem w handlu. Aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne oferty

01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o estetykę działu Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz książeczka sanepidowska bądź gotowość jej wyrobienia

Więcej informacji
01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

sprzedaż lodów oraz innych art. spożywczych, wykładanie towaru i kontrola utrzymanie czystości na stanowisku pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

przygotowanie towarów do sprzedaży, bieżące uzupełnianie towaru na półkach, w ladach, udzielanie inf dot. sprzedawanych produktów, obsługa klienta, przyjmowanie należności, odbiór i sprawdzenie zamówionego towaru, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o...

Więcej informacji