Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/1249
OBOWIĄZKI:
-obsługa kasy fiskalnej,-wykładanie towaru,-przyjmowanie dostaw,-dbanie o czystośc na sali sprzedaży,-obsługa komputera,-obsługa klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Podobne oferty

08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

Sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej, układanie towaru, sprzedaż piwa i alkoholi z Tenczynka Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA Uprawnienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ...

Więcej informacji
08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Prowadzenie sklepu internetowego, reklama w sieci, automatyzacja rożnych kanałów sprzedażowych przez...

Więcej informacji
08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

obsługa klienta, dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy.Równoważny system pracy. Praca od wtorku do soboty (wtorek 6.30-16.30, środa 7.00-13.30, czwartek 7.00-16.30, piątek 7.00-13.30, sobota 6.30-14.00).OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z...

Więcej informacji