Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0119
OBOWIĄZKI:
sprzedawca (branża ogólnospożywcza).Równoważny system pracy, 2 zmiany (6.00-10.00, 14.00-18.00), co druga sobota 6.00-14.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 745 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu