Starszy audytor działu finansów

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/1308
OBOWIĄZKI:
- Planowanie, przeprowadzanie, nadzór projektów audytowych a także sporządzanie z nich raportów, są to między innymi audyty zgodności (compliance), finansowe a także operacyjne. Przygotowywanie oraz przegląd dokumentów potwierdzających wnioski z audytów, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami i procedurami audytowymi. Ocena założeń, a także skuteczności działania kontroli operacyjnych w Spółce (w tym kontroli wewnętrznych nad sprawozdawczością finansową pod kątem zgodności z SOX). Identyfikacja potencjalnych usprawnień w obszarze kontroli wewnętrznych, procesów zachodzących w spółce a także wyszukiwanie możliwości na optymalizację kosztów. Spotkania z kierownictwem w celu przeglądu oraz weryfikacji potencjalnych luk oraz niedoskonałości w procesach, a następnie opracowanie praktycznych planów naprawczych. Wykorzystywanie analizy danych do procedur audytowych. Spotkania i koordynacja procedur z audytorem zewnętrznym (jeśli zaistnieje taka potrzeba). Praca w środowisku międzynarodowym. Kontakt z innymi zagranicznymi oddziałami firmy.- Godziny Pracy: 9:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, minimum licencjat, mile widziane wykształcenie w zakresie nauk ścisłych. Minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku audytora z zakresu finansów. Wymagana umiejętność myślenia analitycznego i sporządzania dokumentacji roboczej zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami audytu, umiejętność planowania, nadzoru projektów audytowych, umiejętność przeprowadzania audytów finansowych, kreatywne myślenie - umiejętność znajdywania rozwiązań optymalizacyjnych, usprawnień, umiejętność współpracy, komunikatywność. Wymagana znajomość pakietu MS Office.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach