Starszy Maszynista Urządzeń Nawęglania

GE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Oddział Elektrownia Rybnik

Ogłasza rekrutację wewnętrzną w GK PGE i zewnętrzną na stanowisko:

Pion Dyrektora Technicznego / Podpion Głównego Inżyniera ds. Wytwarzania /
Wydział Ruchu Gospodarki Paliwowej

Nr ref.: ELR/19/2022
Miejsce pracy: Rybnik

Do obowiązków osoby zatrudnionej należało będzie:
  • Eksploatowanie urządzeń nawęglania i biomasy.
  • Przygotowanie oraz uruchamianie urządzeń i instalacji.
  • Lokalizowanie oraz zgłaszanie usterek i nieprawidłowości.
  • Przestrzeganie obowiązujących instrukcji, norm, procedur.
  • Utrzymywanie porządku i czystość w przydzielonych rejonach porządkowych.
  • Przygotowanie i likwidowanie miejsca pracy, zapewnienie bezpieczeństwa pracy brygad remontowych.
  • Raportowanie wydarzeń z przebiegu zmiany.
Kandydaci przystępujący do rekrutacji na powyższe stanowisko powinni spełniać następujące kryteria:
  • Wykształcenie: zawodowe mechaniczne lub energetyczne.
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie w obszarze nawęglania.
  • Od kandydatów do zatrudnienia wymagane są następujące umiejętności i kompetencje:
  • Mile widziane Świadectwo kwalifikacyjne kat. E.
  • Mile widziana znajomość procesu produkcji energii elektrycznej.
  • Mile widziane doświadczenie dopuszczającego do prac na polecenia pisemne.
  • Wysoka kultura BHP.
  • Odpowiedzialność.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność współpracy.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie i miłej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Różnorodny system premiowy.
  • Dodatkowe 4 dni urlopu.
  • Świadczenia z okazji Świąt.
  • System Świadczeń Socjalnych.

Podobne oferty

08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Zamel Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych do konfekcjonowania przewodów, (wytłaczarki, przewijarki, skręcarki) dyspozycyjność- praca na zmiany.

Więcej informacji
06 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Odlewnia Zawiercie S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Zawiercie

Opis stanowiska: obsługa maszyn CNC, dobór narzędzi do obróbki, pomiar narzędziami, wprowadzanie korekt do programu, dobór parametrów skrawania, przygotowanie programu do obróbki, wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym, prowadzenie dokumentacji...

Więcej informacji
05 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

organizacja dostaw drewna, sprzedaż drewna opałowego, fizyczne cięcie i łupanie drewna piło-łuparką, układanie drewna gotowego w skrzynio-paletach. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania...