Staż - pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż - pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1128
OBOWIĄZKI:

pomoc przy procesach technologicznych w kuchni, przygotowanie produktów do posiłków, pofcjonowanie i wydawanie posiłków, mycie i dezynfekcja naczyń, pomieszczeń, wyparzanie naczyń

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Praca na kuchni jako pomoc w przygotowywaniu posiłków, dań, sałatek itp., prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

pomoc kuchenna-wykonywanie prostych czynności kuchennych, utrzymanie czystości w kuchni, mycie naczyń.Równoważny system pracy. Praca na 2 zmiany, praca w przedziale godzinowym 7.00-18.00 (od poniedziałku do piątku), 11.00-17.00 (sobota, niedziela). Pierwsze 3...

Więcej informacji
25 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Przygotowanie śniadań Pomoc przy przygotowaniu potraw OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na czas określony 6 m-cy i 14 dni MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-Ndz 6-14, 14-22 (system pracy...

Więcej informacji