Staż - robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1109
OBOWIĄZKI:

- utrzymanie terenu szpitala w czystości; - dbanie o utrzymanie ładu i porzadku w budynku i na terenie należącym do szpitala, dróg dojazdowych, chodników, schodów, terenów zielonych; - obsługa kosiarki spalinowej; - koszenie trawy, przycinanie krzewów, w sezonie jesiennym usuwanie liści, w sezonie zimowym usuwanie śniegu z jezdni i chodników; - dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy; - wywożenie odpadów medycznych z oddziałów do kontenerów; - dbanie o czystość wokół kontenerów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie