Staż - technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż - technik prac biurowych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0052
OBOWIĄZKI:
obsługa baz danych, obsługa dokumentacji i kancelarii, obsługa pism przychodzących i wychodzących, katalogowanie skierowań lekarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

29 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

obsługa urządzeń biurowych, dokumentów firmy, pomoc w pracach biurowych, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00, soboty w gdzinach 9.00-14.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Obsługa komputera...

Więcej informacji
29 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Suszec

Biuro Obsługi Podmiotów Gospodarczych - obsługa interesantów z zakresu działania biura OPG, pomoc w archiwizacji dokumentów, opracowywanie projektów pism i dokumentów w sprawach z zakresu działania biura, obsługa urządzeń biurowych, pomoc w rejestracji...

Więcej informacji
29 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

zapoznanie się z przepisami BHP, p. poż., działalnością komórek organizacyjnych, prace kancelaryjne m. in. rejestrowanie korespondencji, wprowadzanie danych do systemów komputerowych, pomoc w archiwum zakładowym, przygotowywanie projektów pism urzędowych,...

Więcej informacji