Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Stażysta
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/23/0017
OBOWIĄZKI:
Miejsce odbywania stażu: Mikołów,Czas pracy stażysty: pon-pt 7:30-15:30Proponowane zatrudnienie po stażu: umowa zlecenie, min. 3 miesiąceOkres stażu: min. 3 m-ceZapoznanie się z techniką pracy biurowej, wykonywanie czynności organizacyjno-technicznych zleconych przez kierownika sekretariatu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie z maturą

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych