Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0127
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie elementów meblowych oraz montaż. Obsługa maszyn stolarskich CNC.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz meblowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa maszyn CNC


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Podobne oferty

20 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Kalety

Wykonywanie pod nadzorem stolarza prostych prac stolarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: dobra kondycja fizyczna

Więcej informacji
20 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

praca przy produkcji mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej informacji
12 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

Prace stolarskie w zakładzie produkcyjnym Wymagania konieczne: Zawód: Stolarz* (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji