Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Stolarz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0121
OBOWIĄZKI:
praca przy zbijaniu konstrukcji ścian jak i wykonywanie poszycia ścian. Zapoznanie się z dokumentacją techniczną lub modelami wykonanymi.Pierwszy miesiąc praca na umowę zlecenie, następnie umowa o pracę.Praca w godzinach 6.00-14.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz budowlany (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

oferta pracy również dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu