Strażnik - pracownik ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/2554
OBOWIĄZKI:

Obchody obiektowe; ścisła współpraca z koordynatorem; monitorowanie osób wchodzących i wychodzących, ochrona przed kradzieżą i włamaniem. Mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, nie wymagane wykształcenie. Praca na jedna lub dwie zmiany. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku