Stylistka rzęs

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/1035
OBOWIĄZKI:
- Obsługa i potrzymanie czystości na stanowisku pracy, doradztwo klienta w zakresie stylizacji rzęs, wykonanie stylizacji rzęs w różnych technikach.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 9:00-17:00 + soboty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 miesiące na stanowisku stylistki rzęs lub kosmetyczki. Wymagane posiadanie certyfikatu z ukończonego szkolenia stylizacji rzęs w zakresie następujących metod: 1:1, 2:1, 3D-6D, maskara, american style, fox efekt i eyeliner. Wymagana umiejętność stylizacji rzęs metodami: 1:1, 2:1, 3D-6D, maskara, american style, fox efekt i eyeliner.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach