Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Szwaczka
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1378
OBOWIĄZKI:

szycie małych elementów bielizny na maszynach przemysłowych. Oferta pracy również dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność szycia na maszynach przemysłowych, umiejętność szycia drobnych elementów bielizny, wymagane doświadczenie w szyciu na maszynach przemysłowych, oferta pracy również dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu