Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Technik administracji
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/22/1229
OBOWIĄZKI:
Obsługa kancelaryjno-techniczna kancelarii; wykonywanie czynności związanych z archiwizacją dokumentów wydziału;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Podobne oferty

02 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Miejsce pracy: śląskie / Zawiercie

Wg programu stażu w godz. 07.00-15.00/07.00-14.00.Miejsce stażu: Starostwo Powiatowe w Zawierciu - Wydział Inwestycyjny, ul. Sienkiewicza 34 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wymagane wykształcenie minimum średnie

Więcej informacji
29 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Home Credit Group Finanse i Nieruchomości Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Twój zakres obowiązków: Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy Sporządzanie umów i kompletowanie dokumentów do umów Aktywne wsparcie działu sprzedaży Przestrzeganie polityki sprzedażowej Spółki Współpraca z innymi działami: Dział...

Więcej informacji
24 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

Prowadzenie spraw kancelaryjno-administracyjnych; przygotowanie dokumentów do archiwizacji; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie średnie lub wyższe

Więcej informacji