Trener sportu

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Trener sportu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/0040
OBOWIĄZKI:
Obsługa parku trampolin w Centrum Rozrywki Sosnowiec. Obsługa ćwiczących w parku trampolin, prowadzenie zajęć sportowych wśród dzieci i młodzieży. Praca w godz. 08.00-23.00 (nie więcej niz 8 godzin dziennie).
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie w kierunku fizjoterapia, wychowanie fizyczne

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Podobne oferty

01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Obsługa parku trampolin w Centrum Rozrywki Sosnowiec. Obsługa ćwiczących w parku trampolin, prowadzenie zajęć sportowych wśród dzieci i młodzieży. Praca w godz. 08.00-23.00 (nie więcej niz 8 godzin dziennie). Wymagania inne: Mile widziane wykształcenie w...

Więcej informacji
28 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Szkolenia, coach Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Wymagania inne: Wykształcenie średnie, kurs...

Więcej informacji