Twórca materiałów dydaktycznych z zakresu języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0949
OBOWIĄZKI:
- Przygotowanie 36 materiałów dydaktycznych z zakresu języka angielskiego; - Opracowanie 50 zestawów zadań pisemnych i ustnych, obejmujących różnorodne aspekty gramatyki, słownictwa i rozumienia ze słuchu z zakresu języka angielskiego;- Utworzenie 30 zestawów zadań praktycznych i symulacji sytuacji komunikacyjnych dla zajęć języka angielskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Doświadczenie NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach