Twórca materiałów dydaktycznych z zakresu języka hiszpańskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0291
OBOWIĄZKI:
- Przygotowanie 12 zestawów ćwiczeń oraz materiałów dydaktycznych z zakresu języka hiszpańskiego.- Przygotowanie 12 testów poziomujących dla cyklu kursów językowych pod nazwą „Kurs języka hiszpańskiego na poziomie A1, A2, B1, B2, C1, C2”.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Doświadczenie NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach