Zdobnik szkła

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Zdobnik szkła
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0084
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Preferowane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

23 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: ManpowerGroup

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych: pras, zgrzewarek, urządzeń montażowych Kontrola jakości Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian Doświadczenie na produkcji – mile widziane Oferta: Umowa o pracę na pełny etat Wynagrodzenie – 6000 zł...

Więcej informacji
23 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: ManpowerGroup

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Zadania: Montaż elementów okuć do okien, drzwi i systemów przesuwnych Praca manualna, w dużej mierze siedząca Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracy Wymagania: Nie wymagamy doświadczenia – jedynie chęci i motywacji do pracy...

Więcej informacji
23 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Randstad Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

задачі / zadania обробка дисків інструментами та електроінструментами контроль якості готової продукції та пакування палетизація дисків очікуємо /...

Więcej informacji