Administrator Stanów Magazynowych

Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Kontrola stanów magazynowych.
  • Wprowadzanie danych do systemu zarządzania magazynem.
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów.
  • Realizacja zamówień i przygotowywanie wysyłek.
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji i raportowanie rozbieżności.
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów magazynowych.
Wymagania:
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Umiejętność organizacji własnej pracy i pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dokładność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów (np. karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
  • Przyjazną atmosferę w pracy.