Asystent ds. Rejestracji Prób

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

Nasze akredytowane laboratorium Eurofins OBiKŚ Polska Sp. z o.o.w Katowicach odpowiada za analizy środowiskowe. Celem działalności jest pomoc Klientom w dopełnieniu wszystkich obowiązków wynikających z przepisów związanych z ochroną środowiska i wskazanie rozwiązań, które z punktu widzenia przedsiębiorstwa i prowadzonych inwestycji są najkorzystniejsze.

W 2022 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 6.7 mld euro, zatrudniając około 61 000 pracowników w ok. 900 laboratoriach w 61 krajach.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • Rejestracja prób środowiskowych,
  • Prowadzenie starannej dokumentacji,
  • Zarządzanie w systemie zleceniami klienta.
Wymagania:
  • Podstawowa wiedza z zakresu Ochrony Środowiska,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Wykształcenie średnie, policealne,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność obiektywnej analizy danych i rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie - firma będąca liderem w swoim obszarze,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Przyjazne zaplecze socjalne,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Pakiet medyczny Lux-Med,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.