Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Brukarz
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0447
OBOWIĄZKI:
brukowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Preferowane prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Uprawnienia: zaangażowanie i chęć do pracy


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

02 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

roboty brukarskie.OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY (z komunikatywną znajomością języka polskiego). Wymagania konieczne: Zawód: Brukarz (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wykształcenie bez...

Więcej informacji
29 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

układanie, docinanie, zamiatanie, podawanie kostki brukowej, robienie planta pod kostkę brukową; praca na terenie aglomeracji Śląska Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji
26 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Doświadczenie w zakresie brukarstwa mile widziane. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji