Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/24/0325
OBOWIĄZKI:
montowanie oraz konserwacja różnego rodzaju instalacji elektrycznych, naprawa usterek, monitorowanie prawidłowego działania urządzeń elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B mile widziane

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie