Inspektor jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0498
OBOWIĄZKI:
Główne zadania: kontrola jakościowa produktu na linii produkcyjnej zgodnie z harmonogramem opracowywanie instrukcji jakościowych i alertów, analiza i rozwiązywanie prostych problemów jakościowych na linii produkcyjnej, współpraca z pracownikami innych działów, nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym, wykonywanie pomiarów oraz testów komponentów w fazie wdrożeniowej.Praca na 3 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00).Pracodawca oferuje możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, bezpłatne ubezpieczenie na życie, stabilne zatrudnienie, przejrzysty system podwyżek, sukcesywny system szkoleń wewnętrznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy i dalszego rozwoju, gotowość do pracy w systemie zmianowym, mile widziana umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych: suwmiarka, wysokościomierz, mikrometr, umiejętność czyytania rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu