Kasjer handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Kasjer handlowy
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0415
OBOWIĄZKI:
Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie i przyjmowanie towaru, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

16 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: AGATA Spółka Akcyjna

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta; Obsługa Klienta w dziale kas zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami kasowymi. Od kandydatów oczekujemy: Bardzo dobrych umiejętności...

Więcej informacji
14 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Jakie zadania na Ciebie czekają? dbanie o kompleksową obsługę naszych klientów; kontrola i przyjmowanie zwrotu towarów w kasach; pomoc w rozliczeniach, zabezpieczeniach środków finansowych i dokumentów firmowych. Kogo szukamy? wyróżnia Cię prokliencka...

Więcej informacji
30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

obsługa klienta, przyjęcie towaru, utrzymanie czystości Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA Wymagania inne:

Więcej informacji