Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Kelner
Miejsce pracy: Żarki
Numer: StPr/24/0165
OBOWIĄZKI:
Kelner
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żarki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Podobne oferty

25 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

przygotowywanie napojów i serwowanie do stolika, obsługa gości, obsługa gości, obsługa telefoniczna zamówień i rezerwacji, przygotowywanie stolików na przyjęcia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej informacji
24 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Miejsce pracy: śląskie / Jaworzno

Wg programu stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne:

Więcej informacji
04 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Wydawanie posiłków gościom, przyjmowanie zamówień gości, obsługa imprez zorganizowanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku