Kierownik produkcji ccs

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0287
OBOWIĄZKI:
Planuje, organizuje i nadzoruje przebieg procesów produkcji, w tym jest odpowiedzialny za terminową realizacje planów produkcyjnych, planowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu, kontakt z koreańskim producentem sprzętu produkcyjnego i koreańskojęzycznym serwisem, wdrażanie nowych metod produkcyjnych, współpraca z koreańskojęzycznym zarządem i kierownikami produkcji poszczególnych działów, monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie wydajności i spełniania wymogów dot. bezpieczeństwa i higieny pracy, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji produkcyjnej w języku koreańskim, raportowanie wyników pracy podległego zespołu koreańskojęzycznemu zarządowi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: koreański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętnośc pracy w zespole
Uprawnienia: Umiejętność analitycznego myślenia
Uprawnienia: praktyczna znajomość prowadzenia dokumentacji produkcyjnej
Uprawnienia: znajomość technologii produkcji baterii jonowo-litowych
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: raportowanie wg standardów korporacyjnych

Wymagania inne:

Mile widziane dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej