Laborant (Badania Środowiskowe)

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO) . Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie analiz chemicznych próbek środowiskowych
  • przygotowanie próbek do badań
  • ocena wyników badań na potrzeby walidacji, weryfikacji i kontroli jakości
  • udział w utrzymaniu systemu zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02
  • prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących procedur
Wymagania:
  • wykształcenia średniego lub wyższego /preferowane: chemia lub pokrewne
  • znajomość zasad pracy w laboratorium z wdrożonym Systemem Kontroli Jakości
  • znajomość metod klasycznych w analizie ilościowej
  • znajomość metod przygotowania próbek środowiskowych do badań
Mile widziane:
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • podstawowa znajomości języka angielskiego
Oferujemy:
  • pracę w  firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych i dodatkową opiekę medyczną