Laborant mikrobiologiczny

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0363
OBOWIĄZKI:
wykonywanie badań mikrobiologicznych, sporządzanie sprawozdań z badań, obsługa zleceń, e-mail, praca w godzinach 7.00-15.00-12.00-21.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: dobra obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku biologia, biotechnologia, ochrona środowiska

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu