Masażysta / masażystka

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/1078
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie masaży balijskich. Prowadzenie wywiadu dotyczącego stanu zdrowia i informowanie pacjenta o wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu. Rozpoznawanie zaburzeń fizycznych i energetycznych. Dobieranie technik terapeutycznych. Korygowanie zaburzeń fizycznych i energetycznych.- Praca po 10 godzin dziennie w godzinach: od godz. 12:00 do godz. 22:00. Praca wykonywana również w sobota i niedziele - według grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane uprawnienia: Certyfikat ukończenia szkoły masażu w zakresie masażu balijskiego. Wymagana umiejętność wykonywania masażu balijskiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach