Montażysta okien

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0527
OBOWIĄZKI:
montaż okien, montaż drzwi, montaż rolek/żaluzji. Oferta pracy również dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.Na początek praca na umowę zlecenie (1-2 miesięcy), docelowo umowa o pracę.Osoba z orzeczoną niepełnosprawnością na początek praca na umowę o pracę na okres próbny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter stolarki budowlanej* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, umiejętność montowania okien, zdolności manualne, min. 1 rok stażu pracy przy montażu okien, oferta pracy również dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu