Monter-mechanik rowerów / wózków

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Monter-mechanik rowerów / wózków
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0446
OBOWIĄZKI:
przygotowanie rowerów do sprzedaży
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Umiejętność obsługi komputera, zainteresowanie i zdolności techniczne.

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

15 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Miejsce pracy: śląskie / Siewierz

montowanie podzespołów do kuchenek i piekarników, praca przy linii montażowej w pozycji stojącejPraca w systemie trzyzmianowym - 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Wymagana sprawność...

Więcej informacji
12 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Miejsce pracy: śląskie / Żory

montaż szaf w tym okablowanie oraz montaż urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej informacji
11 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Kontrola jakości komponentów, naprawa komponentu, przenoszenie komponentu, pakowanie komponentu. Raportowanie przełożonemu ilości komponentów skontrolowanych lub naprawionych, postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi, dbanie o...

Więcej informacji