Operator urządzeń

Miejsce pracy: Zawiercie
Nr Ref.: 11065

Zadania:
  • Przygotowanie maszyn/urządzeń do produkcji określonego asortymentu
  • Demontaż urządzeń zgodnie z ustalonym procesem technologicznym
  • Obsługa narzędzi i elektronarzędzi
  • Czynności uruchamiania, eksploatacji, zatrzymywania planowego i awaryjnego systemów i urządzeń koordynowane przez Kierowników Zmian
  • Bieżące identyfikowanie i reagowanie na problemy pojawiające się przy eksploatacji urządzeń i instalacji, monitorowanie i podejmowanie działań prewencyjnych
  • Nadzór nad procesem i jego odpowiednim przebiegiem
Wymagania:
  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku Operatora procesu w przemyśle
  • Praktyczna znajomość pracy instalacji, urządzeń i systemów eksploatacyjnych
  • Znajomość obsługi procesów technologicznych
  • Odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Mile widziane uprawnienia SEP G1 (Eksploatacja), wózki widłowe, suwnica
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Płaca zasadnicza (widełki płacowe uzależnione od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kwalifikacji)
  • Dodatek za pracę w systemie nocnym
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Pewne zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością nawiązania dłuższej współpracy (start pracy już w kwietniu)
  • ManpowerGroup Premium, czyli zniżki do wielu lokali, pizzerii
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, karta Medicover
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.