Operator wtryskarki

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0302
OBOWIĄZKI:
-przygotowywanie surowca pod konkretny wyrób i wsypanie do podajnika, zmieszanie koncentratu i surowca wg proporcji, obsługa wtryskarki automatycznej lub półautomatycznej, kontrola jakosci wyrobu, zliczenie, pakowanie, przygotowanie wyrobu z przekazaniem na stan magazynowy,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolność koncentracji uwagi
Uprawnienia: rzetelność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej