Pomoc Kuchenna

Miejsce pracy: Bieruń
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

POMOC KUCHENNA

Miejscowość: Bieruń

To oferujemy:
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace po miesięcznym okresie próbnym,
  • Pełen etat od poniedziałku do piątku,
  • Praca zmianowa w godzinach 6-14 i 10-18,
  • Darmowy posiłek w pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Po okresie próbnym pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżka 15% na zakupu w jednej z dużych sieci sklepów zlokalizowanych w całej Polsce.
Twoje zadania:
  • Przygotowywanie kanapek, surówek, deserów, sosów itp.
  • Zmywanie naczyń,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • Pomoc w kuchni.
Oczekujemy:
  • Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych,
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Dokładności i sumienności,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.