Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0304
OBOWIĄZKI:
ZADANIA: wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczącyhch pracy; planowanie i organizacja spotkań oraz prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych itp: przyjmowanie i obsługa interesantów; udzielanie informacji interesantom ( w tym: telefonicznie, e-mailowo) udział w sprawowaniu nadzoru nad dokumentacją firmową lub urzędową, obsługiwanie urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych); porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowanej lub urzędowej Oferta stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

praca na I zmianę7.00-15.00praca na stażu nie obejmuje pory nocnej22.00-06.00gwarancja zatrudnieniadodatkowe: znajomość obsługi urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej