Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0770
OBOWIĄZKI:
Przygotowane do montażu elemenów i podzespołów do montażu mebli, montaż mebli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

miejsce pracy: ul. Chorzowska 113 m. 8, 44-100 Gliwice oraz praca zagranicą wg. zleceń pracodawcy

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Podobne oferty

14 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

- fizyczne lub mechaniczne działania wykonywane na materiałach, aby przekształcić je w gotowe produkty, - identyfikacja problemów lub wad produktów i podejmowanie działań korygujących, - dopasowanie składników według instrukcji, - kontrola poziomu...

Więcej informacji
14 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie produktów przy linii produkcyjnej, wzrokowa kontrola jakości, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00 i 22.00-6.00. Umowa miesięczna-agencyjna,...

Więcej informacji
13 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Obsługa pieca elektrycznego do przetapiania wlewków aluminiowych, obsługa maszyn do odlewania ciśnieniowego, przygotowywanie odlewów do lakierowania, obróbka klamek aluminiowych metodą wibrościerną, nakładanie powłok oraz kontrola jakości klamek...

Więcej informacji