Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0365
OBOWIĄZKI:
konfekcjonowanie wydruków wieloformatowych w tym: docinianie wydruków, oczkowanie, zgrzewanie, laminowanie, szycie, pasowanie, pakowanie wydruków, porządkowanie stanowiska pracy, pomoc drukarzowi w zakładaniu materiałów do druku na maszyny, składanie ram typu slimeFRAME, wyklejanie oświetlenia led, docinanie płyt typu dibond, budowanie kartonów, opakowań pod wysyłkę kasetonów, wyrzucanie śmieci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu