Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0626
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (w wieku od 18 do 29 lat) w ramach programu z EFS PlusWykształcenie: średnie lub wyższe; komunikatywność, terminowość, odpowiedzialność; podstawowa znajomość języka angielskiego; obsługa komputera; zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach