Serwisant / Monter Instalacji Chłodniczych

Miejsce pracy: Katowice
Dołącz do zespołu Dussmann ! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Aktualnie do Działu Chłodnictwo i Klimatyzacja poszukujemy pracowników na stanowisko:

SERWISANT/MONTER INSTALACJI CHŁODNICZYCH

Miejsce pracy : Katowice
Oferujemy:
  • pracę na obiektach, na których firma wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • umowę o pracę lub B2B, benefity pozapłacowe
  • pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania
  • wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe wyposażone w warsztat narzędziowy, tablet, telefon)
  • wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
Opis stanowiska:
  • serwisowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych na podległym obszarze
  • współpraca z innymi działami firmy
  • dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na dalszy rozwój organizacji
  • raportowanie prac serwisowych
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • certyfikat F-gaz, znajomość instalacji freonowych, mile widziana CO2
  • świadectwo kwalifikacji typu E – mile widziane
  • uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • zdolność do pracy na wysokości