Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Ślusarz
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0292
OBOWIĄZKI:
-prace demontażowo-montażowe konstrukcji,-prace warsztatowe przy użyciu elektronarzędzi (wiercenie, wkręcanie, toczenie itp.),-prace remontowo-regeneracyjne (np. piaskowanie konstrukcji)-palenie i przepalanie wyrobów pochodzenia hutnicznego,-proste prace spawalnicze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność poslugiwania się elektronarzędziami, praca na wysokości, obsługa maszy np. suwnica, zwyżka, wózek widłowy (dodatkowym atutem)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej