Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Spawacz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0500
OBOWIĄZKI:
łączenie elementów metalowych, spawanie.Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Spawacz
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia spawacza (obojętnie jakie), umiejętność spawania, doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Podobne oferty

14 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Trzebinia

Przygotowanie elementów metalowych do spawania, spawanie elementó metalowych, czyszczenie spoin po spawaniu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG Uprawnienia: kypc MAG, MIG, TIG...

Więcej informacji
10 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Spawanie gotowych elementów do wagonów pociągowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: uprawnienia UDT na obsługę palnika Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG z dodatkowym certyfikatem FM1 potwierdzającym umiejętność...

Więcej informacji
08 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Spawanie konstrukcji stalowych.Praca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00).OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY. Wymagania konieczne: Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie zawodowe,...

Więcej informacji